ZIP.LV
Latviski Krieviski
Sieviete meklē ..
Reģistrējies Pieslēdzies zip.lv Ieiet ar draugiem.lv pasi
+Ievietot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
Nopietnām attiecībām (65)
Rajons:
Rīga (30)
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē vīrieti   / Nopietnām attiecībām / Rīga

Pievienots Vecums

Meklēju drošsirdi

Esmu viena liela,staigājoša problēma....meklēju vīrišķīgu Drošsirdi,kurš mani izglābs.....lai dzīvotu ilgi un laimīgi kopā....
35 g.

Meklēju kārtīgu vīrieti

Meklēju vīrieti labākajos gados, dzīvespriecīgu, izglītotu, dzīvesgudru, kurš spēs būt gan draugs, gan interešu biedrs un mans personīgais sildītājs vienā komplektā! Man patīk ceļot, daba, ūdeņi, aut...
60 g.

Par tīrām patiesām attiecībām

Slaida,patīkama sieviete 166/65 iepazītos ar saticīgu,drosmīgu ,cienījamu vīrieti virs 182 nopietnu attiecību veidošanai/un tikai/,nesmēķētāju.
51 g.

Nopietnām attiecībām

Vienkārša sieviete,60g no RĪGAS,meklē vientuļu,godīgu vīrieti,juridiski brīvu draudzībai no 58-63g.Tikai no RĪGAS.e-pasts nepareizs.
60 g.

Piezvani

Brīva,dzūvespriecīga rīdziniece vēlas nopietnas attiecības ar kungu no 48- 55. Kad likteni aizvēris durvis, varbūt ienāksipie manis pa logu.
48 g.

Pavasara gaidās

Jauka sieviete 166/64 labprāt iepazītos ar vīrieti virs 182,drosmīgu,saticīgas dabas,aktīva dzīves veida piekritēju,nesmēķētāju nopietnu attiecību veidošanai/un tikai/.Tautībai nav nozīmes.
50 g.

Nopietnām attiecībām

Vēlos veidot ğimeni, gaidu vēstules! :) 12068@inbox.lv
 

Jauka

Dzīve ir sarežģīta lieta! Vēlos atrast vīrieti kurs izrautu no pelēkās ikdienas. Kā virpuļ dejā aizrautu uz otru pasaules malu. Man pašai ir dēliņš, kuru ļoti mīlu. Tev ir jābūt patstāvīgam, mīlošam,...
27 g.

Nopietnām attiecībām

Es vētraini piemīlīga būtne, Tu vīrišķīgi pievilcīgs 35 - 39 gadus sasniedzis brīvs un dzīves gudrs vīrietis. Iepazīsimies?Jauku dienu Tev!:)
36 g.

Nopietnām attiecībām

Iepazīšos ar vīrieti kopīgai laika pavadīšanai. Varbūt draudzībai. Varbūt kam nopietnākam.
55 g.

Vīrieti attiecībām.

Vēlētos iepazīties ar vīrieti,nopietnām attiecībām. Tevi vēlos redzēt vecumā no 39-45, virs 180. Es,rīdziniece, komunikabla,sirsnīga,ar humoru. Ir dēls(11).Patīk daba,dzīvnieki,lauki, sports,ceļošan...
39 g.

noietnam attiecibam

Sirsniga sieviete velas iepazities ar sirsnigu ,saprotosu,juridiski brivu,saimniecisku virieti no 48-60 gadiem bez atkaribam un problemam,nopietnam attiecibam.Izklaides mekletajus ludzu neatsaukties.
51 g.

Tu +

Esmu viena ne tāpēc ka neesmu kādam vajadzīga, bet tieši otrādi, viens mudaks tikko pazaudēja!!! negribu dot viņam trešo iespēju, jo otro jau viņš ir izmantojis. neskatos atpakaļ, bet gan uz priešu!
46 g.

Lielisko vīrieti

Gaišmate 48,162 vēlas satikt jauku,romantisku,mierīga rakstura , saimniecisku vīrieti, kam patīk ūdeņi,auto, ceļot, nesmēķējošu...nopietnām attiecībām.
48 g.

Jo smaidīt ir kolosāli

Vēl tikai nedaudz, mazliet un aiziet! Pavasaris un smaidīgas sejas. Ironisks dzīvesprieks. Spēja pasmieties un iet uz priekšu! Nekad neapstāties. Dzīvot ar kaifu un mīlēt, kas esam. Tieši ši...
25 g.
 
Atsauksmes